Turnir u Puneu: Krajinović stao u četvrtfinalu

0

Srpski teniser Filip Krajinović poražen je u četvrtfinalu ATP turnira u Puneu. Od njega je bolji bio Francuz Benjamin Bonzi.

Bonzi je pobjedu protiv šestog favorita turnira izborio u dva seta 2:0 (7:6, 6:4), nakon dva sata i sedam minuta igre.

Krajinović se suočavao sa brejk loptama u tri prva svoja servis gema, ali je uspijevao da odoli. Ipak, Bonzi dolazi do breka u osmom gemu, a time i do vođstva 5:3. Krajinović je uzvratio već u narednom gemu, pa je na kraju prvi set riješen u taj-brejku, nakon 70 minuta igre.

U drugom setu je Bonzi odmah na startu napravio brejk, a na to je u trećem gemu dodao još jedan i poveo je 3:0, tek da bi srpski teniser tada vratio jedan brejk.

Novu razmjenu brejkova vidjeli smo u sedmom i osmom gemu, ali je nakon toga Bonzi iskoristio prvu meč loptu na svoj servis i plasirao se u polufinale.

Marin Čilić je predao meč bez borbe Griksporu, a dalje su u četvrtak prošli i Karacev i Van de Zandšlup.