Pacijent (1968.) se ubio skokom sa trećeg sprata Prve hirurške klinike.
Tragedija se desila u Kliničkom centru Srbije.
Samoubistvo se desilo oko 5.40 časova.
Policija je na licu mjesta i uviđaj je u toku.

Pacijent (1968.) se ubio skokom sa trećeg sprata Prve hirurške klinike.
Tragedija se desila u Kliničkom centru Srbije.
Samoubistvo se desilo oko 5.40 časova.
Policija je na licu mjesta i uviđaj je u toku.
Trebaju se doktori malo ispitati i gospodin koji je uzeo novac, pa tek nakon toga zakazao operaciju. Stidite se belih mantila djubrad jedna.