Pacijent (1968.) se ubio skokom sa trećeg sprata Prve hirurške klinike.

Tragedija se desila u Kliničkom centru Srbije.

Samoubistvo se desilo oko 5.40 časova.

Policija je na licu mjesta i uviđaj je u toku.

Tagovi