Sutjeska i Budućnost nastavljaju trku

0

Nakon 11. kola Telekom Prve lige rastojanje između vodeće Sutjeske i Budućnosti je ostalo isto, jer su oba tima upisala pobjede kod kuće.

Šampion je golovima Novice Erakovića u 2. i Marka Ćetkovića u 48, pobijedila Zetu 2:1 i ostvarila sedmu pobjedu ove sezone. Jedini pogodak za Zetu postigao je Ivan Vukčević u 24. minutu.

Budućnost je upisala minimalan trijumf protiv Podgorice 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Draško Božović u 21. minutu.

Seriju loših rezultata i pet uzastopnih poraza prekinuo je Petrovac, koji je do prvog trijumfa pred svojim navijačima došao protiv Koma 2:1.

Petrovački tim do pobjede vodili su Petar Vukčević u 62. i Boris Kopitović u 77. minutu.

Jedini pogodak za Kom postigao je Sava Gardašević u 67. minutu.

Bez pobjednika završen je duel Grblja i Rudara, koji su u Radanovićima igrali 2:2.

Rudar je poveo golom Vula Vujačića u 8. minutu. Izjednačio je Boban Đorđević u 11, a vođstvo domaćinu donio ke Dejan Perović u 74. minutu.

Konačan rezultat postavio je Velizar Janketić u drugom minutu sudijske nadoknade vremena iz jedanaesterca.

REZULTATI 11. KOLA:

SUTJESKA – ZETA 2:1 (1:1)

Novica Eraković 2, Marko Ćetković 48 – Ivan Vukčević 24.

GRBALJ – RUDAR 2:2 (1:1)

Boban Đorđević 11, Dejan Perović 74 – Vule Vujačić 8, Velikar Janketić (penal) 90+2.

BUDUĆNOST – PODGORICA 1:0 (1:0)