Na magistralnom putu Bar-Sutomore, u mjestu Črvanj, oko 11 časova došlo je do obrušavanja stabla na put. Srećom, nije bilo povrijeđenih, a nije pričinjena materijalna šteta. Saobraćaj se odvijao jednom saobraćajnom trakim dok stablo nije uklonjeno.

Prema riječima vatrogasca Vladimira Đuranovića, na lice mjesta izašla je ekipa Službe zaštite, i uz pomoć radnika Komunalnog preduzeća, te uz asistenciju policije koja je regulisala saobraćaj, drvo je uklonjeno  sa magistrale.

Saobraćaj na ovoj dionici normalizovan je oko 12 časova.

(DAN)

Tagovi