Na magistralnom putu Bar-Sutomore, u mjestu Črvanj, oko 11 časova došlo je do obrušavanja stabla na put. Srećom, nije bilo povrijeđenih, a nije pričinjena materijalna šteta. Saobraćaj se odvijao jednom saobraćajnom trakim dok stablo nije uklonjeno.
Prema riječima vatrogasca Vladimira Đuranovića, na lice mjesta izašla je ekipa Službe zaštite, i uz pomoć radnika Komunalnog preduzeća, te uz asistenciju policije koja je regulisala saobraćaj, drvo je uklonjeno sa magistrale.
Saobraćaj na ovoj dionici normalizovan je oko 12 časova.
(DAN)
