Socijalistička narodna partija Crne Gore najoštrije je osudila grubo i neprimjereno ponašanje grupe navijača prema generalnom direktoru RTCG Borisu Raoniću.

“Možemo se slagati ili ne po mnogim pitanjima, možemo kritikovati rad i djelovanje javnih funkcionera, ali to uvijek mora biti u granicama elementarne pristojnosti, kulture i poštovanja drugog”, kažu u SNP-u.

Nažalost, dodaju oni, grupa navijača sinoć je prešla tu granicu.

“Suština demokratije je njegovanje tolerancije i poštovanja drugog i drugačijeg. Taj postulat uvijek moramo imati na umu, čak i onda kada nam se nečije djelovanje ne dopada”, ističu iz SNP.

Tagovi