Ministar spoljnih poslova Srbije Nikola Selaković kaže da Srbija na diplomatski način pokušava de riješi sva otvorena pitanja sa Prištinom.
Selaković je naglasio da jednostrane akcije Prištine ne doprinose normalizaciji odnosa.
– Na diplomatski način pokušavamo da riješimo sva pitanja koja postoje između Beograda i Prištine. Radimo na normalizaciji komunikacije i situacije. Ali nije normalno, nije prihvatljivo preduzimati jednostrane akcije koje nisu naišle na osudu – rekao je Selaković.
