Sjutra se navršava 21 godina od ubistva glavnog i odgvornog urednika lista „Dan“ Duška Jovanovića.
Ni poslije više od dvije decenije, zločin nije rasvijetljen.
Vršilac dužnosti direktor policije Lazar Šćepanović itjavio je za TVCG da slučaj nije u stanju stagnacije, te da se aktivno radi na njegovom potpunom rasvjetljavanju.
Šćepanović je naglasio da Uprava policije samostalno preduzima određene mjere i radnje i pohvaljuje rad postupajuće državne tužiteljke koja samoinicijativno daje obavezujuća upustva i naloge Upravi policije.
„Sa druge strane, Uprava policije preduzima brojne policijsko-tužilačke aktivnosti, gdje ćemo zajedno kao tim Uprava policije i tužilaštvo. nadam se, uraditi sve da ne bude ona stara formulacija – pravda je spora ali dostižna, već da bude pravda je dostižna i da se zadovolji pravda prema žrtvi, prema profesiji i prema porodici Jovanović i Pavićević“, istakao je Šćepanović.

Ne no trebate u saradnji sa porodilistem.hahahaha
Veliko postovanje gospodine Scepanovicu
uporni ste radni za Vas nema prepreke napraviti veze sve kombinacije timski rad takodje pozdrav gospodinu Saranovicu ulili povjerenje narodu