Šapić i rumunska ambasadorka: Jačaće se saradnja između dva pobratimljena grada
Aleksandar Šapić i ambasadorka Silvija Davidoju podsjetili su da srpski i rumunski narod nikada nisu imali međusobne sukobe, da su se oduvek podržavali i kad god je bilo neophodno međusobno se pomagali.
Gradonačelnik Beograda, Aleksandar Šapić razgovarao je danas sa ambasadorkom Rumunije Silvijom Davidoju o jačanju saradnje u oblasti ekonomije, kulture, turizma, IT industrije i obrazovanja, koja je, kako su ocijenili u uzlaznoj liniji od 1999. godine i potpisivanja protokola o saradnji i bratimljenja dva glavna grada.
Dogovoreno je da se ta saradnja nastavi kao i da se prepoznaju potencijali i u drugim oblastima na obostranu korist oba naroda.