Rudar upisao prve bodove, Budućnost na čelu tabele

Nakon tri odigrana kola nove sezone Telekom 1.CFL, Budućnost ima maksimalan učinak od tri pobjede.

Podgoričani su u današnjem meču na svom terenu došli do trijumfa od 3:1 protiv Koma. Mihailo Perović u 10. i Petar Grbić u 50. minutu donijelu su svom timu prednost od dva gola, koju je u 70. efektnim golom smanjio Vuk Orlandić. Ipak, Igor Ivanović je u 85. minutu potvrdio tri boda za Budućnost.

Do prvih bodova u prvenstvu došao je Rudar pobjedom na gostovanju OFK Titogradu – 1:0. Gol odluke postigao je Igor Ćuković u 84. minutu meča.

Trijumf je upisala i Zeta, koja je sa 2:0 slavila protiv Petrovca na stadionu pod Malim brdom. Nemanja Sekulić najavio je pobjedu svoje ekipe u 31. minutu, da bi Balša Goranović u finišu prvog poluvremena postavio konačan rezultat.

U duelu Grblja i Podgorice nije bilo pobjednika – 1:1. Gosti su poveli preko Jovana Vujovića iz jedanaesterca u 30. minutu, dok je Nemanja Kartal u 53. donio bod svojoj ekipi.