Raspucani parni valjak pregazio Inđiju

0

Fudbaleri Partizana slavili su protiv Inđije rezultatom 6:0 u duelu 24. kola Superlige Srbije.

Upisao je Partizan 12. pobjedu u nizu, a treći meč bez primljenog gola, ujedno su izabranici Aleksandra Stanojevića sa pet golova izjednačili najbolji rezultat protiv Inđije, upravo tim rezultatom slavili su u prvom meču u Humskoj.

Bibras Natho je sa penala pogodio nakon što je Ivan Obradović oboren ušesnaestercu u 7. minutu meča.

Čekao je Partizan do 41. minuta za svoj drugi gol. Tada je Lazar Marković iskoristio grešku odbrane da uveća prednost crno-bijelih.

Potom u zaustavnom vremenu prvog poluvremena nakon neshvatljive greške golmana domaćih Jovičića upisuje se Miloš Jojić.

U nastavku, najefikasniji Partizanov igrač Takuma  Asano u 52. minutu uspijeva da još jednom uveća prednost gostiju, da bi potom Nemanja Jović nakon kontra napada postavio  5:0.

Konačan rezultat u samoj završnici postavio je Vujačić koji je ubacio u mrežu odbitak o stativu nakon šuta Bajebeka.