U Parizu su razočarani nakon poraza od Bajerna u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.
Bavarci su slavili na parku Prinčeva sa 1:0 golom Kingslija Komana u 53. minutu.
„Veoma sam razočaran zbog navijača. Moraćemo da pokažemo mnogo više karaktera u revanšu i mnogo konkretniju igru“, kazao je Serhio Ramos nakon meča.
Bajern je bio bolji rival u Parizu, gdje je domaći tim tek u finišu meča uspio da stekne nekoliko dobrih prilika.
„Uvijek želimo da pobijedimo i da budemo najbolji što možemo, ali ovo je fudbal. Nekad igramo dobro, nekad loše. Naravno, uvijek se gleda rezultat. Kažem, moraćemo mnogo bolje u Minhenu“, istakao je Serhio Ramos.
Revanš je 8. marta u Alijanc Areni.
(sk)
