Miloš Raičković ove sezone nije odigrao ni minut u dresu Budućnosti, pa je realno bilo očekivati da će doći do prekida saradnje.

Nekadašnji reprezentativac Crne Gore u oproštajnoj poruci na društvenim mrežama naglasio je da osjeća gorčinu u srcu te da tretman koji je imao nije zaslužio.

Danas i zvanično zatvaram jedno poglavlje svog života – više nisam fudbaler FK Budućnost. Po treći put napuštam ‘svoj’ klub, ali ovoga puta sa gorčinom u srcu. Nakon više od decenije provedenih u plavo-bijelom dresu, gotovo 250 odigranih utakmica, osvojenih 8 trofeja, bezbroj nezaboravnih trenutaka i postignutih golova, siguran sam da ovakav tretman nisam zaslužio. Mnogo toga bih mogao napisati, ali ću se zadržati na jednoj važnoj poruci: pojedinci ne mogu umanjiti ono što sam postigao za FK Budućnost, niti izbrisati moju ljubav prema klubu. S ponosom ću uvijek nositi sve ono što Budućnost znači za mene. Doviđenja, ali nikad zbogom!“, napisao je Raičković.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

Tagovi