Piše: Gorn Danilović, predsjednik UCG

Kako ono onomad reče jedan doktor: trobojka bi bila pucanj u Crnu Goru i njen evropski put!?

Doktorov pucanj je čista flatulencija, nakon dinamičnog meteorizma u crijevima.

Kako je to trobojka pucanj u Crnu Goru?

Gdje je to doktor pročitao? Ko mu je to rekao? U kojoj školi je sve to naučio?

Doktor bi morao da se mane trobojke.

Capillos tingere nije isto što i farbanje zastava.

Da je i djelićem u pravu, Crna Gora bi izdahnula onog trenutka kada se „ispucao” na njen budžet iz trosobnog stana od 90 kvadratnih metara.

Hici u Crnu Goru su afera Telekom ili Možura. A kada bismo pobrojali sve hice koje su doktor i njegovi prethodnici ispalili u državu, zastava bi nam izgledala „strašnije” od Krstaš barjaka na Vučjem Dolu.

Tagovi