Predsjednik Aleksandar Vučić oglasio se povodom smrti Bore Đorđevića, legendarnog frontmena Riblje čorbe.

– Otišao je velikan, otišao je naš Bora. Zadužio nas je, svojom pjesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji.

Neku mu je vječna slava i Bog da mu dušu prosti.

Svanulo je iznad crkve Svetog Marka, i tako će biti i u decenijama koje dolaze – poručio je Vučić.

(NOVOSTI)

Tagovi