Ministar vanjskih poslova Đorđe Radulović potvrdio je pisanje BORBE da će novinar „Vijesti“ Vladan Žugić biti specijalni izaslanik u Zagrebu.
–Vlada je posvećena regionalnoj saradnji sa svim državama. Donijeli smo odluku da Žugića pošaljemo u Zagreb kako bi omogućili da dodatno poboljšamo prijateljske odnose. U tome ne vidim ništa čudno i ništa neobično. U Beogradu imamo desetak ljudi koji se bave diplomatskim poslovima, dok ih je u Zagrebu samo dvoje, rekao je ministar odgovarajući na pitanje „Gradskog portala“.
