Službenici Uprave policije večeras pretresaju stanove, kuće i objekte, koje koristi biznismen Veselin Vesko Barović.
„Vijesti“ pišu, da se pretresi po nalogu suda obavljaju u tri opštine, gdje Barović ima imovinu.
Prema prvim podacima, pretresi su u toku zbog sumnje u zloupotrebe u privrednom poslovanju.
Veselin Barović preko 30 godina važi za jednog od najbližih prijatelja bivšeg predsjednika države Mila Đukanovića.
Pominjao se u optužnici italijanskog tužioca Đuzepea Šelzija kao jedan od bosova „duvanskog šverca“, koji je tokom 90-ih godina išao preko Crne Gore.
Tokom masovne vaučaerske privatizacije kao vlasnik „Eurofonda“, sa grupom povezanih lica i firmi, preuzeo je više crnogorskih preduzeća, a aktivan je bio i na berzama – ovdje i u regionu.
Barović je glavna figura crnogorske košarke skoro tri decenije i predsjednik KK Budućnost u vrijeme najvećih uspjega kluba u bivpoj državi ali predsjednik Košarkaškog saveza u nekoliko mandata.
(Vijesti)

E bas veze sad poslije 5 godina naci dokaze. Pa ni on nije budala. Predstava za sirotinu
A hapsite tu ljigu!!!!Taj je radio na slomu ekonomije!!!Sve mu oduzeti!!!!
Kakve koristi od pretresa..HAPSITE I U SMRDARU SNJIM
Sad se (S)avetnica da snimi novi video, to mu je zena
Pada Veskobar ! bravo Saranovicu
LISICE NA RUKE PA PRAVAC U PRFEKANU
LONFISKOVATI MU OMOVONUI I STAVITI UBUDJET DRZAVE.
Postovanje za ministra Saranovica i Scepanovica . Bezbjednostni sektor efikasan.Sve ce doc na svoje.U rijaliti emisiju Vijesti ni privirit.
Podrška Šaranovicu i Šcepanovicu
Hahaha, ovaj je veći od Brana bio i ostao! Eskobar Cg Mafije! Kralj cigara i cocaina! Makro Dukljanskog ljubavnika.. Kockar..Basket manager..Biznisman! Ničega ga nije sram.
Да ли је то онај бизнис, када купиш солану за 800 хиљада еура преко МВП-је, па онда хоћеш да је продаш Арапима за 200 милиона еурића, али не урачунаш птице селице, па када је неко паметан, тадашњим политичарима из Јевропе, објаснио какве ће то последице да има по њихове еко-системе, одреаговаше и стопираше, првенствено Њемачка, и наравно напомена да то нису урадили због нас него због себе самих, јер да су нама хтјели нешто добро учињети, не би не бомбардовали и подржавали оне које су цијело вријеме подржавали па и дан данас, иако кобајаги, се залажу да код нас све „функционише“ по ЕУ стандардима.