Podgoričani su se večeras oprostili od poznatog novinara Sergeja Ćetkovića.
Prijatelji i poznanici su mu uz svijeće i cvijeće odali počast.
Okupili su se večeras oko 21 i 15 na Trgu i prošetali kroz Ulicu slobode.
– Duh Podgorice je okalemio i oplemenio svojim čovjekoljubljem, gostoprimstvom i plemenitošću – naveli su oni u najavi.
– Podgorički, tvoja Podgorica večeras diše za tebe! – napisali su na svojoj Fejsbuk stranici „Noćni vukovi“.
Podsjetimo, Ćetković je preminuo u 45. godini nakon borbe sa koronavirusom, u 45. godini.
Rođen u novembru 1976. u Podgorici.
Novinarsku karijeru započeo u DANu pišući o sportu, vrlo brzo prelazi u estradne vode i dugi niz godina prati sve šta se dešavalo na estradnoj sceni širom bivše Jugoslavije.
Od 2005. do 2013 radio na TV Pinku a zatim je voditeljski posao nastavio na DRS ( drugačijoj radio stanici ).
Poslednji tv angažman je bio u jutarnjem prohramu TV Prva gde je napokon dobio dovoljno slobode da svojim autentičnim podgoričkim duhom iznese tv program.
Ostavio je iza sebe suprugu Vanju i sina Petra iz prvog braka.
(Dan)
