Bogdan Đuretić i Danilo Vojvodić uhapšeni su danas po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva zbog sumnje da su povezani sa švercom droge, saznaje portal Adria.

Akciju, objavljeno je ranije danas, sprovodi Specijalno policijsko odjeljenje po nalogu SDT-a.

“Po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva, Specijalno policijsko odjeljenje izvršava hitne dokazne radnje prema više osoba u Podgorici i Zeti zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivična djela stvaranje kriminalne organizacije i neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet droga”, naveli su jutros iz tužilaštva.

Očekuje se sprovođenje osumnjičenih u SPO na saslušanje.

(Adria)

Tagovi