Partizanu još jedna igra nerava: Štulić pogodio za minimalac

0

To već postaje zaštitni znak Partizana ove jeseni. Spasao se pred kraj gostovanja u Užicu, u poslednjem minutu meča u Subotici sačuvao tri boda jer je Nemanja Stevanović odbranio penal Spartaku, čekao do nadoknade da slomi otpor žilavog Proletera, da bi u još jednoj igri nerava izašao kao pobednik, tako što je četiri minuta pre kraja proradio tandem džokera i produžio niz pobeda na šest.

Kad mu nije išlo, kad je delovalo da udara u zid, uveo jeAleksandar Stanojević Sejdubu Sumu i Nikolu Štulića, a dvojica rezervista, uz pomoć Miloša Jojića, u 86. minutu kreirali akciju koju je mladi špic završio debitantskim golom u seniorskoj konkurenciji i oborio na pleća uporni, motivisani, rastračani, ali u završnicama akcija nedorečeni Čukarički.

Za 1:0 u derbiju 17. superligaškog kola postarao se momak koji redovno trese mreže u omladinskoj konkurenciji, za koga je Aleksandar Stanojević rekao kako je budućnost kluba, ali da nije spreman da nosi igru u ovom trenutku. Možda još nije za startera, ali je ove subote više uradio od „nevidljivog“ Takume Asana i održao crno-bele na drugom mestu prvenstvene tabele.