Bjelopoljska policija podnijela je krivičnu prijavu protiv M.R. iz tog grada, zbog sumnje da je počinio krivično djelo skidanje i povreda službenog pečata i znaka.
„Sumnja se da je M.R, kao investitor magacinskog prostora u Bijelom Polju, tokom juna 2025. godine povrijedio službeni pečat koji je postavljen na ovom objektu od strane službenika Inspekcije za stambeno komunalne poslove, kao i da je uklonio zaštitne trake oko pomoćnog objekta, te da je zatim nezakonito nastavio dalje građenje navedenog objekta“, saopštili su iz Uprave policije (UP).
Krivična prijava protiv M.R. podnijeta je državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Bijelom Polju u redovnom postupku.
