Prvostepeni osuđenik, Miloš Medenica, sin bivše predsjednice Vrhovnog suda Crne Gore, Vesne Medenice, objavio je novi snimak koji je izašao na mrežu X.
Ko laze,taj i krade!
Javnost neka procijeni da li je Milos Medenica bot ili Demokrate (jebiguzi) i direktor Scepanovic obmanjuju javnost! pic.twitter.com/kHlNFebSPs— Istina (@Istina134696) February 2, 2026
Kako nalog „Istina“ komentariše, javnost neka procijeni radi li se o pravom ili ipak lažnom, AI snimku.
„Ko laže, taj i krade! Javnost neka procijeni da li je Miloš Medenica bot ili Demokrate (je*iguzi) i direktor Šćepanović obmanjuju javnost!“, objavili su oni.

Eto tako…
Kako mu je brada porasla a u pozadini senka od lampe….O Boze….
овај се крије по падинама и планинама монтепркна-монтенегра, а мама века спрема му приганице и качамак које му дијеле по колашинском срезу док ломи сања свој повратак.
A sto se ti prknjacu ne preselis u Surdulicu no si i dalje u monteprknu, daj mi adresu da te ja preselim sa kombijem!
Sve si u pravu milose a nazalost je u pravo i Nebojsa Medojevic. Al dzaba pricas kad ova stoka od naroda ne vjeruje ono sto vidi no se ove bijede prodaju za 20e