Odlazak Nejmara iz Pari Sen Žermena ponovo je aktuelan.

“Le Parizjen” prenosi da je za njega zainteresovan Čelsi.

Navodno se novi bogati gazda londonskog kluba Tod Boli sastao u Parizu sa predsjednikom “svetaca” Naserom Al Kelaifijem.

Tema razgovora bio je upravo prelazak Nejmara i uslovi pod kojim bi ga Pari Sen Žermen pustio u London.

Brazilac je vezan ugovorom sa Parižanima do ljeta 2025. godine.

Međutim, ne blista ove sezone, pa odlazak tokom ljeta nije nemoguća opcija.

Tagovi