Proslavljena teniserka Martina Navratilova otkrila je da je uspjela da pobijedi rak grla i dojke.
U intervjuu koji je dala Pirsu Morganu otkrila je kako je pred njom još jedno preventivno liječenje zračenjem, ali da su joj rekli da je rak nestao, prenose britanski mediji.
Navratilova je kazala da je u jednom momentu pomišljala na najgore.
„Na pamet mi je pao čitav popis stvari koje sam željela napraviti, a dosad nisam“, kazala je Navratilova i dodala:
„Pomislila sam – ovo je prva sedmica decembra i ovaj ću Božić dočekati, ali sledeći možda i ne“.
Slavna teniserka se još 2010. godine borila sa rakom dojke u ranom stadijumu i tada uspjela da ga pobijedi.
Amerikanka je u karijeri osvojila čak 59 grend slemova u singlu i parovima.
