Piše: Želidrag Nikčević
Smjenjuju, kaže, SA SVIH FUNKCIJA, i postavljaju Srbe! Evropo, upomoć!
A što ste se vi zatekli NA SVIM FUNKCIJAMA, kao da nikakvih Srba u Crnoj Gori nema, i tu se baškarite decenijama, pljačkajući sve što nije za nebo vezano – to vam je potpuno normalno? To je prirodno, evropejski? Viša rasa?
Znam da je politika nemilosrdna. Nagledao sam se zla, sukoba i teških nepravdi, sa svih strana, od Triglava do Đevđelije, ali ovako sirovu i tupavu mržnju, ovako uporan i nedvosmislen likvidatorski elan kao kod milogoraca, naših sugrađana, komšija i rođaka – nigdje i nikada.
