Na starogradskim bedemima u Budvi neko je upravo postavio transparent “Duvaj ga Rambo, Kosovo je Srbija”, kao podršku srpskom narodu povodom nedavnih dešavanja na Kosovu.
Obaviještena je Komunalna policija i inspekcija.
Podsjećamo, slično se dogodilo nedavno povodom Dana zastave i srpskog jedinstva kada su na bulevarima u Budvi i Bečićima bile postavljene velike zastave trobojke.
(Vijesti)
