Na deponiji Uborak kod Mostara lokalizovan je požar, a jutros na pojedinim dijelovima još izbija dim, saopštila je mostarska Profesionalna vatrogasna jedinica.

U saopštenju se navodi da dim izbija na mjestima na kojima je požar juče gašen pjeskom i muljem, prenijela je RTRS.

Iz vatrogasne jedinice navode da je riječ o lokalitetu na kojem je u srijedu izbio novi požar koji je nastao zbog paljenja guma na odlagalištu starih automobilskih guma, neposredno uz deponiju komunalnog otpada na kojoj je požar lokalizovan u utorak.

(Tanjug)

Tagovi