Mladost pobijedila, Kom zaribao

0

Derbi 20. kola Telekom Prve lige završen je bez pobjednika – Zeta i Budućnost su u na Trešnjici igrali neriješeno 1:1.
Povela je Budućnost golom Darka Nikača u 32. minutu, nakon slobodnog udarca Camaja. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Goran Milojko, evrogolom u 80. minutu.
Pobjede kod kuće upisali su Mladost, Grbljac i Iskra.
Mladost je u podgoričkom naselju Stari aerodrom savladala Dečić 2:0 i upisala sedmi trijumf ove sezone. Do pobjede došla je golovima Marka Ćetković u 57. i Admira Adrovića u 84. minutu iz jedanaesterca.
Iskra je u Danilovgradu savladala Kom Eurozoks 3:0, a do sedme pobjede vodili su je Irfan Šahman golovima u 24. i 84. i Bogdan Milić u 70. minutu.
Grbalj je u Radanovićima, u nastavku u utorak prekinutog meča, pobijedio Rudar 1:0.