Koalicija „Za budućnost Herceg Novog i Boke“ objavila je novi spot za izbore u ovom gradu. Ovog puta spot je posvećen mladima, a u njemu se pojavljuje i nosilac liste Ivan Otović.

„Ako želimo bolju budućnost,  mladi moraju da se pitaju. Mladi Novog moraju da vide budućnost u našem gradu.
I zato vas 9. maja pitamo: DA LI SE MI, MLADI, PITAMO? DA LI NOVI MORA BOLjE ZBOG NAŠE BUDUĆNOSTI“, navodi se u spotu.

Tagovi