Boriša Simanić ovoga ljeta potpisao je za Saragosu, koja je već prekinula ugovor sa njim, kako javlja „Encestando”.
Srpski košarkaš je najavljen kao veliko pojačanje, ali očigledno nije opravdao očekivanja.
Kako je Saragosa loše startovala, neko je morao da plati ceh za to, a očigledno je prvi na udaru bio Simanić.
Krilni košarkaš je za 97 minuta na parketu ubacio 16 poena – 3,2 u prosjeku, a najbolji meč u odigrao je protiv Gran Kanarije.
Ipak, kako Saragosa nema nijednu pobjedu od početka sezone, Simanić see našao na udaru.
Ove sedmice se očekuje dolazak Teodora i još nekih pojačanja, ali klub za sada mudro ćuti o čitavoj situaciji.
(sk)
