Milan slavio u Veroni

0

Milan je slavio u Veroni, iako je igrao bez petorice najboljih igrača u ovoj sezoni.

Za trijumf „roso-nera“, kojim su prišli lideru Interu na svega tri boda, uz utakmicu više jer će susjedi sjutra u derbiju kola dočekati Atalantu, najzaslužniji su Rade Krunić i Diogo Dalot.

Reprezentativac BiH , Krunić pogodio je prvi put u dresu Milana u Seriji A u 27. minutu, da bi u 50. minutu i mladi Potugalac na pozajmici iz Mančester sitija, Diogo Dalot, dao svoj prvi gol za Milan.

Parma je bila nadomak pobjedi u Firenci, pošto je golom 21-godišnjeg Rumuna Valentina Mihaila povela sa 3:2 u 90. minutu. Ipak, Jakoponi je u četvrtom minutu nadoknade zatresao svoju mežu, pa su „ljubičasti osvojili bod (3:3). Parma je tako i 18. utakmicu zaredom završila bez pobjede.

Krotone je savladao Torino sa 4:2.