Predsjednik Nove srpske demokratije Andrija Mandić uputio je telegram saučešća predsejdniku Srbije Aleksandru Vučiću povodom tragične nesreće u rudniku Soko kod Sokobanje u kojoj je smrtno stradalo osam rudara.

-Poštovani gospodine predsjedniče,

Povodom tragične nesreće u rudniku „Soko“ kod Sokobanje u kojoj su izgubljeni životi, želim u svoje ime, Nove srpske demokratije i srpskog naroda u Crnoj Gori da Vam uputim izraze najiskrenijeg saučešća. Učestvujemo u žalosti građana Srbije i porodica nastradalih. Molim Vas da izraze dubokog saosjećanja prenesete najbližima preminulih, a povrijeđenima želje za brz oporavak- poručio je Mandić.

Tagovi