Razrešenje Boža Milonjića sa mjesta generalnog sekretara Vlade treba da mu služi na čast, rekao je Andrija Mandić, lider DF-a.
“On je kao advokat branio blaženopočivšeg mitropolita Amfilohija i našu Crkvu. Ostajući dosledan u odbrani SPC i vladika, današnji događaj će mu biti za ponos više nego imenovanje na tu funkciju”, kazao je on.
Razrešenje Milonjića sa mjesta generalnog sekretara Vlade treba da mu služi na čast. On je kao advokat branio blaženopočivšeg mitropolita Amfilohija i našu Crkvu. Ostajući dosledan u odbrani SPC i vladika, današnji događaj će mu biti za ponos više nego imenovanje na tu funkciju. pic.twitter.com/1oKw6SIw7R
— Andrija Mandić (@AndrijaMandicDF) June 14, 2021
