Ministar finansija Siniša Mali na svom instagram nalogu pohvalio je kompanije koje se priključuju e-fiskalizaciji.

„Drago mi je što se svakim danom sve više objekata uključuje u novi sistem e-fiskalizacije, za koji je krajnji rok 30. april. Hvala @maxi_srbija što ste pokazali odgovornost i preduzimljivost“, napisao je Mali na svom Instagram profilu.

Tagovi