Sreća je da ovu novu krizu ne dočekujemo sa platama koje su građani primali za vreme prethodne vlasti, sa nivoom BDP-a sa kojim bismo sada bili u blatu iz koga ne bismo isplivali, poručio je danas ministar finansija Siniša Mali, u odgovoru na saopštenje Dušana Nikezića, predsednika odbora za finansije Stranke slobode i pravde.
Mali je ocenio da građani itekako dobro pamte u kakvom su ekonomskom haosu ostavile Srbiju Nikezićeve ideološke kolege.
Ministar finansija istakao je da je sreća da Srbija krizu ne dočekuje sa poslovnom klimom u kojoj svaki četvrti radno sposoban građanin nije imao posao.

Dramite,dramite Srbija je protiv EU pa vi i dalje dramute.