Lukić podigao „bikove”: Torino od 0:2 do boda u Empoliju

0

Fudbaleri Empolija i Torina remizirali su rezultatom 2:2 (1:0) u prvoj utakmici subotnjeg programa u italijanskog Seriji A.

Domaći tim je vodio poslije prvog poluvremena golom Luperta, a Marin je duplirao prednost u 69. minutu.

Ipak, to nije bilo dovoljno Empoliju, pošto je Torino proigrao ulaskom Saše Lukića u drugom poluvremenu i nadoknadio dva gola zaostatka.

Najprije je u 82. minutu Riči pogodio za 2:1, da bi bod „bikovima” donio Sanabrija tri minuta kasnije.

Empoli je i dalje na 10. mjestu sa 26 bodova, dok je Torino 8. sa jednim bodom više.

Rezultati – petak: Bolonja – Specija 2:0 (1:0) /Poš 37, Orsolini 77/, Leće – Salernitana 1:2 (1:2) /Strefeca 23 – Dia 5, Vilhelna 20/, subota: Empoli – Torino 2:2 (1:0) /Luperto 37, Marin 69 – Riči 82, Sanabrija 85/, od 18: Kremonese – Inter, 20.45: Atalanta – Sampdorija; nedjelja od 12.30: Milan – Sasuolo, 15: Juventus – Monca, 18: Lacio – Fiorentina, 20.45: Napoli – Roma; ponedjeljak od 20.45: Udineze – Verona.