Ostin Luk više nije igrač košarkaškog kluba Sutjeska.

Amerikanac je u ugovoru imao opciju da može da napusti ekipu u slučaju da Sutjeska ne izbori plasman u drugu fazu NLB ABA 2 lige.

Interesantno da je Luk pojačao upravo ekipu koja je u direktnom duelu izbacila Sutjesku iz ABA 2 lige – tim Bosne iz Sarajeva.

U regionalnom takmičenju Luk je prosječno bilježio devet poena i 9,3 asistencije.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

Tagovi