Protiv Bjelopoljca A. K. podnijeta je krivična prijava zbog toga što je u opticaj stavio dvije falsifikovane novčanice od po 200 evra da bi kupio radnu mašinu.

„Policijski službenici su podnijeli krivičnu prijavu nadležnom tužiocu protiv lica A. K. iz Bijelog Polja, zbog sumnje da je izvršio krivično djelo falsifikovanje novca“, piše u saopštenju Uprave policije.

Kako su kazali, sumnja se da je A.K. pribavio i stavio u opticaj dvije falsifikovane novčanice u apoenima od po 200 evra, prilikom kupovine radne mašine, čime je sebi pribavio protivpravnu imovinsku korist u iznosu od 400 evra, na štetu drugog lica.

 

Tagovi