Premijer Zdravko Krivokapić zatečen je tragičnom viješću da se nedaleko od Sofije desila teška saobraćajna nesreća, u kojoj je stradalo najmanje 46 osoba, većinom građana Sjeverne Makedonije.

“Sa premijerima i svim građanima dvije prijateljske zemlje, dijelim neizmjernu žalost”, naveo je Krivokapić na Tviteru.

Tagovi