Nakon večerasnjeg sastanka koji je održan sa liderima parlamentarne većine i širenja lažnih infomacija dužan sam da obavijestim javnost o sljedećem:
Nikada se nijesam tajno sastao sa predsjednikom države Milom Đukanovićem. Sa njim se ne sastajem zato što volim, već zbog toga što je to moja zakonska obaveza kao Premijera.
U vili Gorica je danas održan pripremni sastanak za sljedeću sjednicu Savjeta za odbranu i bezbjednot – zakazane za petak, 16. april 2021. u 13 h – kome su prisustvovali predsjednik Crne Gore Milo Đukanović, predsjednik Skupštine Crne Gore Aleksa Bečić…
Ministarka odbrane Olivera Injac i ja, a povodom rešavanja aktuelnih pitanja u vezi sa Ministarstvom odbrane i Vojske Crne Gore.
Da, napustio sam sastanak zato što ne dozvoljavam podmetanje i neistine.
Dosta je bilo širenja laži radi sticanja jeftinih političkih poena
