Dobre vijesti dolaze iz Njemačke: Institut “Robert Koh” je Crnu Goru skinuo sa liste visoko-rizičnih područja kada je u pitanju pandemija virusa covid-19, poručio je predsjednik Vlade Zdravko Krivokapić.
“Uvjeren sam da će to doprinijeti odluci njemačkih državljana da svoj odmor provedu u našoj prelijepoj zemlji. Dobro nam došli!”, napisao je Krivokapić na Tviteru.
Dobre vijesti dolaze iz Njemačke🇩🇪: Institut "Robert Koh" @rki_de je 🇲🇪 skinuo sa liste visoko-rizičnih područja kada je u pitanju pandemija virusa #COVID19. Uvjeren sam da će to doprinijeti odluci njemačkih državljana da svoj odmor provedu u našoj prelijepoj zemlji. Dobro nam došli! pic.twitter.com/951hNDg9qv
— Zdravko Krivokapić (@profKrivokapic) May 8, 2021
