Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević primio je plaketu od Bokserskog saveza Crne Gore za veliku pomoć u učešću Bokserskog kluba „Nikšić“ u regionalnoj ligi za sezonu 2022/2023.
Kovačević se zahvalio na priznanju i istakao da će Opština Nikšić i u narednom periodu pomagati sportiste i sportske klubove, u skladu sa svojim mogućnostima.
– Opština Nikšić daje veliki doprinos razvoju i unapređenju sporta u našem gradu. To ćemo činiti i u budućnosti kako bi naši sportisti i sportski klubovi predstavljali naš grad i zemlju na najbolji mogući način. Želim im još mnogo dobrih rezultata i da osvoje još mnogo medalja, a naša podrška neće izostati – zaključio je predsjednik Kovačević.
Urednik sportske emisije „Arena“ na TVNK Igor Ćulafić dobio je zahvalnicu, dok je naš sportista Marko Raičević proglašen za najboljeg juniora u prošloj godini.
