Na Gradskoj rivi su tri, a u malom parku jedna pozicija sa dubokim rupama nastale nakon vađenja panjeva palmi, bilježimo jutros na terenu.
Naime, nakon uklanjanja stabala koja su bila oboljele od Crvenog surlaša, ostali su panjevi koji su nedavno uklonjeni iz zemlje.
Duboke rupe sada su prekrivene drvenim paletama koje nisu fiksirane, a dio njih je i neznatno pomjeren.
Iz DOO Komunalno Kotor jutros nismo uspjeli dobiti informaciju da li će ove pozicije biti dodatno zaštićene, te kada će biti posađene nove palme, što je ranije najavljivano.
Prolaznicima se svakako preporučuje oprez.
(Radio Kotor)
