Nažalost je Crna Gora u ozbiljnoj institucionalnoj i politickoj krizi, poručio je poslanik Socijaldemokratske partije (SDP) Raško Konjević na Tviteru.

„Predsjednik Vlade umjesto da je rješava on “uzurpira” funkciju predsjednika Vlade mimo volje parlamenta koji ga je birao. Takva Vlada ne moze da sprovodi reforme i ima rezultate. Premijer “uživa”, agonija traje“, naglasio je Konjević.

Tagovi