Predsjednik Demokratske narodne partije, jedan od lidera Demokratskog fronta i poslanik u Skupštini Milan Knežević čestitao je svom kolegi Marku Kovačeviću izbor za gradonačelnika Nikšića.

Kako je on istakao i Nikšić, i sinoć Herceg Novi, pokazali su da je DF neuništiv.

„Ili što bi rekao deda Aksentije u Maratoncima: Ko na nas krene iz mesta je…“, zaključio je Knežević na svom Tviter profilu.

Tagovi