Predsjednik Demokratske narodne partije, jedan od lidera Demokratskog fronta i poslanik u Skupštini Milan Knežević čestitao je svom kolegi Marku Kovačeviću izbor za gradonačelnika Nikšića.
Kako je on istakao i Nikšić, i sinoć Herceg Novi, pokazali su da je DF neuništiv.
„Ili što bi rekao deda Aksentije u Maratoncima: Ko na nas krene iz mesta je…“, zaključio je Knežević na svom Tviter profilu.
Čestitam Marku Kovačeviću izbor za gradonačelnika Nikšića. I Nikšić i sinoć Herceg Novi su pokazali da je DF neuništiv.
Ili što bi rek’o deda Aksentije u Maratoncima:” Ko na nas krene iz mesta je…”https://t.co/r9GxPREnzw— Milan Knežević (@MilanKnezevic80) May 10, 2021
