Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević oglasio se na društvenoj mreži fejsbuk svojom najnovijom objavom, u kojoj se na oštar i satiričan način se obratio Željku Ivanoviću, jednom od osnivača medijskog koncerna „Vijesti“.
Knežević je u svom prepoznatljivom stilu citirao pokojnog književnika Marka Vešovića, podsjećajući na pogrdan nadimak koji je Vešović svojevremeno uputio Ivanoviću.
„Pokojni Marko Vešović nazvao je Željka Ivanovića odgovarajućim nadimkom: Goveče bez krštenice. A pošto su „Vijesti“ već kupljene, Govečetu je od muke ostalo samo da riče — i tu je kraj svake priče“, naveo je Knežević u prvom dijelu svoje objave.
Međutim, politički lider se tu nije zaustavio, već je dodao i ironičan postskriptum (P. S.) u kojem na plastičan način opisuje svoj stav prema Ivanoviću.
„P. S. Bolje da ga je deda Jeremija, kad se Goveče rodilo, prodao za džak crvenih paprika, makar bi napravio dobar ajvar“, zaključio je šef DNP-a.

Pipuneeee nema za tvoje Pipunce drzavljanstva crnogorskog.Hahahahaha
Ima bogami ako hoće ovde da uci školu odma,po ocu.
E nema izmedju Ivanovica i tebe razlike. Prodane duse. Pih
Odigraj poslednji tango sa DPS-om
Poturica nez vojvodina..jede li govna…jede