Predsjednik Demokratske narodne partije Milan Knežević kazao je za Informer televiziju da bi nedolazak Aleksandra Vučića u Crnu Goru bila loša poruka.
– Nije nikakva tajna da se Radoje Zvicer nalazi u Crnoj Gori i da postoje oblasti u Crnoj Gori u Katunskoj nahiji gde policija ne sme da dođe – rekao je Knežević za Informer televiziju.
„Neke operativne tajne koje imam je da se Zvicer i Ljubo Milović kreću na potezu Grahova i Katunske nahije. Imali smo policajce koji su bili na platnom spisku Kavačkog klana i jasno vam je da unutar policije postoje ljudi koji u ovom trenutku mogu dojaviti i Zviceru i ostalima agendu i sve ono što protokol predviđa a tiče se dolaska Vučića u Crnu Goru“, naveo je Knežević.
Knežević se osvrnuo i na događaje sa aerodroma u Tivtu, kada je 87 putnika iz Srbije maltretirano i na kraju vraćeno u Srbiju.
– Znajući da nije došlo ni do kakve reformi u crnogorskoj službi ali u upravi policiji samo zato što imaju tetovaže i što su nabildovani. Ako bi se gledalo po tome, Srbija bi trebalo da zabrani ulazak za 80 odsto Crnogoraca. Ako je to krivično djelo i ako je to tretirano krivičnim zakonom, onda su ti ljudi trebalo da budu uhapšeni. Objašnjenje da je neko tetoviran i da ide u teretanu i da to predstavlja bezbjednost Crne Gore, onda sam ja zabrinut za Crnu Goru – kaže Knežević.
„Mnogi bi se radovali da se Aleksandar Vučić ne pojavi u Tivtu“, naveo je Knežević.
On je kazao da opasnost nikada nije ni prestajala imavši u vidu šta se dogodilo u poslednjih godinu – godinu ipo dana.
„Imali smo informacije da su mnogi klanovi i DPS-ove tajkunske firme bile uključene u blokade i proteste u Srbiji. Većina tih ljudi ne zna ko je finansirao te procese i ko ih je organizovao. A pogledajte ko je podržao proteste iz Crne Gore. Opasnost je intenzivna ne samo u Crnoj Gori nego i u Srbiji. Crna Gora je uspjela da izveze i Kavčane i Škaljare u Srbiju, Evropu i širom meridijana a Vučić im je glavni target. Njegovim dolaskom u Crnu Goru oni bi vjerovatno probali da urade nešto a tiče se njegove bezbjednosti. Ali vjerujem da ljudi koji ga obezbjeđuju da su uzeli u obzir sve ovo. Vjerujem da će ljudi koji čuvaju Vučića najbolje znati šta da urade a tiče se vožnje žičarom Kotor-Lovćen i večeru na Njegušima“, naveo je Knežević.
Dodao je da će sjutra kada bude bilo obraćanje medijima da će se vidjeti ko će dobiti najviše pitanja.
„To će biti Vučić. To će sve biti pitanja od tajkunskih televizija ili medija bliskih Kavačkom klanu. Ono što se tada desilo u Boki Kotorskoj kada je Vučić bio na Samitu možemo očekivati i sjutra jer oni pokušavaju da na svaki način nastave sa njegovom dehumanizacijom ali vjerujem da će od njega dobiti adekvatne odgovore. Sve što se dešavalo prethodnih nedjelja išlo je ka tome da se odustane od puta. Ursula fon der Lajen je zamolila Vučića da prisustvuje tom samitu i on dolazi zbog ove njegove molbe“, naveo je on.
Knežević je kazao da bi trebalo da reaguje i Ursula fon der Lajden i Košta.
„Valjda nikome nije cilj da se taj samit pretvori u neku vrstu akcionog filma koje smo gledali u onim holivudskim produkcijama gdje ne znamo gdje se nalaze teroristi u hotelima, snajperisti, a da žele da izvrše atentat na predsjednika Srbije“, naveo je on.
Činjenica da nema bezbjednosne provjere dovoljno govori o tome je li Vučićeva bezbjednost sigurna.
„Planiram susret sa njim ali mi je najvažnije da sjutrašnji dan protekne mirno bez bezbjednosnih izazova i za Vučića i za njegove učesnike. Ali je najvažnije da sve protekne kako treba jer je to u interesu Srba u Crnoj Gori i svih dobronamjernih građana“, naveo je Knežević.

KO ZNA ŠTO OVAJ DORUČKUJE KADA OVAKO HALUCINIRA!!
Ćaci Pipunče, Vučićevo majmunče..pare,pare, moj Milane..titoisto, nevjerniče..
E vala ga i ti lupetaš, prevazilaziš samoga sebe……….
E valjda Titograd nadam se da ste pametan čovek?
Ako neko lupeta onda je to ovo avetanje oko žičare.
Klemo imas li trunke dostojanstva.pi
KAKVOG VUCICA TO JE OPASNOST ZA SVE NAS!!!! Djubrad jedna SAD CE I RS ZATVORITI GRANICU DJUBRAD JEDNA!!!!!Dje moze oruzje u avion?Kako su prošli Teslu?Pa ovo je strasno,da obični covjek ne moze da zivi😪
Priča se po Nikšiću da su ovi iz Ćacilenda nosili ono Teslino tajno oružje odnosno Teslin zrak smrti i da su šćeli sve da ih pokomate tamo po Tivtu, ali smo ih na vrijeme ufatili. E sad je Teslino tajno oružje kod Pederaša, svi da se čuvaju a naročito Medeni. Vele da taj Teslin zrak smrti prodire u čovjeka kroz analni otvor iliti prkno, a sad je u rukama majstora … ahahahhhahaaaa
Pitaj majku, zenu, sestru i cerku za tajno Teslino oruzje, bez lasera, ako smes.. radi samo po zelji.. one se juce nisu bunile zbog nase srpske obdarenosti.. Hvala ti Srbine Nikola Tesla do neba !!! Provod je bio prelep, obostrano..
Cg policija oružje nije pominjala. A koliko vidim cio dan su smišljali kako bruku da speru i sad krenuli ali im loše ide.
Sigurno da ga kriju,znaju sluzbe sigurno….Ovi se smecari bave kupljenjem zastava, možda je i javna tajna nije mi poznato,ali da se svašta dešava ovoj fukari to je poznato.Neka ih tuže,običnim građanima koji hoće slobodu kretanja nece uskracivati naznaveni Hrvatcic i Milovi policajci,putevi ima da se otvore!!!!!!!
Evo, kod Adama Evo…
Ada kad znaš đe je, što se ne organizuješ zetskoserBskolitijaški junače pa ga uhapsiš. Pa na čelu bezbjednosnog sektora je Ljaljo, tvoj zemljak. Biće vam to očas posla!
Pipune ako dodje Vucic u CG povedi ga
svojoj kuci.
Cemu ovoliko naduvavanje i lazi.
Vucicu ne moze nista da se desi.
A i nikom od gosti ovo su samo lazi da citanost portala poraste.
U šta se pretvori ova glava iz Zete, šta je ovo? Srozao se na nivo onog patuljka šmrkadžije iz Informera. Da ne postoji kakva vudu lutka ili plišani pipun kojeg vođa ćacija bode iglama po potrebi? Ili možda neko ubacije žetone u njega? Bolje bi bilo da se oglasio o prebijanju kolege iz Ujedinjene Crne Gore, umjesto što se valja u talogu od medija.
Ko je jadniji, ovaj naš nesrečnik ili AV ćaci ili ovaj portal naš Informer. Smiješno koliko je jadno.
Srbin-Crnogorac vam ovo piše. Prodali ste se onom zlotvoru koji unistava Srbiju, tu jednako našu zemlju, i evo sad i sa nama je svađa kriminalac jednak Milu Đ.
Nece zvalavog niko jos je ljubimac amerikanaca i evropljana.
Milan je u pravu! Jedini iskreni politicar i posteni.
Micko povedi ga u drugu kuću pored zeljezničke stanice i dovedi mu Daru sa Smokivca na priganice.
Crnogorci iz 4 nahije koji su se odselili u dalmaciju u 17 i 18 vjeku su svi mahom primili Rimo Katolicku vjeru prerzime cupic naj Brojnije
Прати све са ЦГ пасошем на Добраково и у домовину без обзира на дужину боравка у Србији. И ону “ дивну“ Господу из Врбаса и Милове фанове из Београда на води.
ETO IH PO BIJELOJ GORI udaljena od Grahova 5km vazd linije ili 14 km putem,PRAVE BRVNARE,IZ RESTORANA GRAHOVAC LJUDI SVAKODNEVNO RETAJU OSOBLJE DA IDE ZA BIJELU GORU…SVE JE JASNO STA RADE I KONE NOSE HRANU
kakva ulizica i poltron
e sad od pipuna su gori samo njegovi sljedbenici
kakav dupelizac
bruka i sramota za ljudski rod
Može li mi neko objasniti zašto bi tu neko nekoga ubio. Kakva je to, među njima, situacija da je došlo do toga da bi jedan drugome o glavi radili. Ovo pitam jer nema svako vremena niti živaca da isprati tolika saopštenja o nakakvim međusobnim mržnjama.
Mislim da nije Vučić, kao predsjednik Srbije, fizički ugrožen u Katunskoj nahiji i na Njegušima! Tamo ga niko neće fizički ugroziti, niti pucati na njega, ali mislim da Milan Knežević, s pravom savjetuje Vučića da ne dolazi na Njeguše na ručak, ili da se ne vozi žičarom Kotor-Lovćen, zbog iracionalne mržnje koju iiskazuju stanovnici Njeguša i uopšte Katunske nahije (Cuce, Čevo, Ćeklići i Bjelice), prema Srbiji i Srbima uopšte! Na ovom području, koje je sada praktično pusto (ljudi su u međuvremenu odseljeni na primorje), sada je bez stanovnika, sa starinskim stanovništvom, a poslje II svjetskog rata izvršena je nasilna ateizacija, od strane ideološke komunističke inkvizicije! Kad izvršite ateizaciju, tada dobijate amorfnu etničku masu, kao plastelin, koju možete da oblikujete kako god hoćete i protuv koga želite. Onda možete da stvarate novu crkvu i ekstremno organizujete ljude protiv onoga iz čega su nastali. To je taj konvertitski sindrom, ili janjičarska psihopatologija. Jednom posijano sjeme zla se vrlo teško eliminiše i taj proces je po pravilu nereverzibilan (nepovratan). To je proces u sociologiji poznat kao etno-inženjering! Etnoinženjeringom se može napraviti nova nacija, kod koje je je do te mjere razvijen konvertitski sindrom, prema narodu iz koga potiču, da je prosto nemoguće to stanovništvo ubijediti naučnim argumentima, da pripadaju identitetu, kojem su pripadali njihovi preci (đedovi, prađedovi, čukun šedovi), Ali, takvi ljudi moraju biti svjesni da se svijest može preoblikovati ,ali biološki korijeni ostaju isti, na njihovu žalost!
Kuku Srbima u Crnoj Gori, kakvi su im politički predstavnici. Od Kneževića, preko Mande, Jole, Buda, Milutin, Miličića, Kovačevića, do Pajka. Takvu galeriju likova-predstavnika, poželio bi samo najvećim neprijateljima.