Američka pjevačica Keli Klarkson pokazala je da nije izgubila smisao za humor ni nakon završetka dugogodišnjeg televizijskog angažmana.
Tokom koncerta u Las Vegasu, Klarkson se našalila na račun bivšeg poslodavca, televizijske mreže NBC.
“Otpustili bi me iz NBC-ja, ali više ne radim tamo”, rekla je kroz osmijeh dok je razgovarala sa publikom.
Dodala je da joj je ipak žao što je njen šou završen.
“Tužna sam što je emisija završena, jer je to bio sjajan šou”, kazala je pjevačica.
Keli Klarkson je u februaru objavila da poslije sedam sezona završava emitovanje emisije “The Kelly Clarkson Show”. Tada je istakla da odluka nije bila laka, ali da želi da se posveti djeci nakon smrti bivšeg supruga Brendona Blekstoka.
Blekstok je preminuo od raka u avgustu 2025. godine.
Umro je u 48. godini. Njih dvoje su se razveli 2022. nakon dugotrajnog sudskog spora, a zajedno imaju dvoje djece.
Pjevačica je ranije objasnila da joj je, poslije smrti oca njene djece, bilo “neophodno i ispravno” da porodicu stavi na prvo mjesto u novom životnom poglavlju.
Klarkson je početkom jula najavila i novu pjesmu “#IdBeLyin”, prvi singl nakon numere “Where Have You Been”, objavljene u maju 2025. godine.
Objavljivanje nove pjesme poklopilo se sa početkom njene koncertne rezidencije u Las Vegasu, koja traje do sredine avgusta.
(CDM)
