Jelena Karleuša oštro je reagovala na izjavu Emira Kusturice, koju je pjevačicu označio kao loš uzor mladima.
„Oduvijek sam bila u pravu kada sam govorila da je Emir Kusturica najgore ljudsko go*no na ovim prostorima. Taj nadobudni mrzitelj žena, koji je pljunuo ne na jednu, nego na dvije vjere, ne može da prestane da pokazuje koliko ljudsko biće može biti ljigavo i sluzavo. Njegova opsesija mojim likom i djelom je vjerovatno evnuh frustracija iz mladosti kada je kastriranih mogućnosti navukao sve životne komplekse ružnog čovjeka, ružnog i spolja i iznutra“, napisala je Karleuša na mreži X.
Ona je poručila „da će mu se ovim putem obratiti i reagovati na njegovo, kako je navela, naširoko naglabanje o njenom moralu i njegovim sumnjama u isti:
„Srbine Turčine go*naru gremline, kada počneš o mom moralu, dok dr*aš ‘obrezanu čast izdajnika’ gledajući moje slike, sjeti se zbog čega se stidiš svoje majke i zašto je ne pominješ, kako su je nazivali i u kom zatvoru života je umrla. Vjerovatno gremlin kao ti ima i ženu i ćerku, ali ja ih neću nazivati ku*vama, ne bi tebe to zaboljelo. Jer ti si ih sam nazvao tako, kao i sve druge žene, kada si prema jednoj ženi i majci dvije ćerke, ženi koju nikada u životu nisi upoznao, pokazao najgori primitivizam i mizoginiju, samo zato što dovoljno lijepa, hrabra i pametna da tebe nazove pravim imenom“, navela je Karleuša, pa dodala:
„Marš gov*no jedno i nemoj više u svoja prljava usta da si me uzeo, gdje u istom gnoju miješaš i Alaha i Isusa. Šta si Srbe prikazivao svijetu kao prljave prosjake, čergare i džeparoše, prikazivao si. Od sada, dajem riječ -više nećeš”, zaključila je Karleuša

Jeli ova ludaca opozicija ili sns ili su ovakvi i tamo i tamo, 50 godina slušamo i gledamo ovakav raspad. Teško onom za koga je ona. Pokazala je da je Kusta u pravu,
Познавао сам покојни Сенку. Комшиница. Увијек је причала како је син моли да пресели негдје код њега, али није хтјела да буде некоме на терету. Пили смо кафу ,имала је стан око 40м2 и била је задовољна. Више је Коста урадио за српство од многих фајних Срба. Овој простаклуши је сваком нормалном човјеку испод нивоа било што реплицирати. Варала мужа како каже из досаде !!!
Pih, koji portal koji iole drži do renomea piše o ovoj moralnoj nakazi. Glib do guše. I ovo čudo se naziva majkom, pih!