Kadetkinje Budućnosti najbolje u državi

0

Odbojkašice Budućnosti osvojile su titulu prvaka Crne Gore u kadetskoj konkurenciji za sezonu 2023/2024.

Kadetkinje Budućnosti slavile su u finalu protiv Budve rezultatom 3:2 (23:25; 25:21; 25:17; 19:25; 15:7), a do finala stigle su trijumfom u polufinalu protiv ekipe Galeba rezultatom 3:0 (25:15, 25:21, 25:18).

Drugo mjesto pripalo je ekipi Budve, a treće mjesto osvojila je ekipa Jedinstva iz Bijelog Polja.

Finalni turnir kadetkinja odigran je u nedjelju, 2. juna u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih. Turnir je odigran u sportskoj sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici.

Pehare i medalje ekipama uručio je Nikola Pješčić, komesar takmičenja OSCG.

Pojedinačne nagrade uručio je Mladen Miladinović, selektor ženske kadetske reprezetnacije Crne Gore.

Za najbolju igračicu kadetskog prvenstva proglašena je Klara Đukić iz ekipe Budućnosti.

Za najbolju tehničarku kadetskog prvenstva izabrana je Nađa Peković iz ekipe Budućnosti.

Za najboljeg primača servisa kadetskog prvenstva izabrana je Ivana Šebek iz ekipe Jedinstva.

Za najbolju srednju blokerku kadetskog prvenstva izabrana je Staša Mitrović iz ekipe Budve.

Za najbolju smečerku kadetskog prvenstva izabrana je Klara Đukić iz ekipe Budućnosti.

Za najboljeg libera kadetskog prvenstva izabrana je Jovana Raketić iz ekipe Galeb.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 50€ + 1000 besplatnih spinova + 100% bonusa na prvu uplatu, BEZ IKAKVIH USLOVA.