Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković mogao bi poslednjeg dana prelaznog roka da promijeni klub i zemlju.
U Francuskom klubu, bar zasad, nisu raspoloženi za transfer. Prije svega zbog činjenice da Predrag Rajković ima veliku uticaj na igru i rezultate člana Lige 1, koji na klupi nema adekvatnu alternativu. I prije ponuda Šefilda, Rems nije bio spreman da proda Rajkovića, iako je Lil bio vrlo zagrijan.
Međutim, pregovori na relaciji dva kluba i dalje traju, uključen je i menadžerski tim čuvara mreže iz Negotina, i sve bi trebalo da bude poznato u narednih nekoliko sati.
Šefild Junajted, predvođen Slavišom Jokanovićem, nije dobro startovao u Čempionšipu. Posle pet kola Šefild ima samo dva osvojena boda, uz samo jedan postignut pogodak.
Mrežu Šefild Junajteda u dosadašnjem delu sezone čuvao je Vesli Foderinghem, ali očigledno nije ispunio očekivanja menadžera Slaviše Jokanovića. Srpski stručnjak se u finišu prelaznog roka okrenuo proverenom rešenju. Jokanović je sarađivao sa Predragom Rajkovićem u Makabiju iz Tel Aviva, sa kojim su osvojili titulu šampiona Izraela.
(Novosti online)
